Köpek Balıkları Eşliğinde Pilates Dersleri Başlıyor!

Dünyanın ilk ve tek 9 fonksiyonlu eğlence adası Viasea Türkiye’de bir ilk daha imza atıyor. İstanbul’un en uzun akvaryum tüneline sahip Viasea'de, uzman eğitmenler eşliğinde pilates dersleri başlıyor.

Eğitim ve eğlence anlayışını ön planda tutan Viasea, akvaryumda düzenlediği eğitici ve eğlendirici etkinliklerinin yanına su altında pilates derslerini de ekledi. Uzman eğitmenler eşliğinde düzenlenecek dersler haftanın 4 günü 45 dakikalık seanslar olarak yapılacak. Hafta içi sabah ve akşam saatlerde düzenlenecek dersler, aralarında köpek balıklarının, vatozların ve on binlerce deniz canlısının yaşadığı 88 metreyle Türkiye’nin en uzun akvaryum tünelinde yapılacak. Akvaryumun huzurlu ortamında spor yapma imkanına sahip olacak spor severler paket dâhilinde ayda 16 seans derse katılabilecek.

Yıllık sınırsız kart sahiplerinin indirimli olarak faydalanacağı dersler erkek ve kadın hocalar olmak üzere 2 farklı eğitmen tarafından farklı günlerde düzenlenecek. Eğitimler 6’şar kişilik gruplar halinde düzenlenecektir.

Derin Hoca : Pazartesi ve Cuma 8:00-8:45 9:00-9:45
Zuleyha Hoca : Salı ve Perşembe 19:00-19:45 20:00-20:45

Her seans 45 dakika sürecek ve 2 seans şeklinde olacaktır.


Normal Tarife: 450 TL


Yıllık Sınırsız Kart Sahiplerine: 350 TL


İletişim: 0539 453 9863

Viaport imkanlarından ilk önce ben faydalanmak istiyorum diyorsan

Hemen E-Posta listemize kayıt ol. Hem kampanyalardan ilk sen haberdar ol hem de sürpriz fırsatlardan faydalan...

Bilgilerinizin doğru olduğunu lütfen kontrol ediniz. Aksi durumda tarafınıza ulaşmamız ve cevap almanız zorlaşacaktır.