ViaSea Tema Park pazartesi hariç haftanın her günü açıktır. Hava koşulları ve planlı bakımlar nedeniyle ViaSea Tema Park çalışma saatleri farklılık gösterebilir. Lütfen olumsuz hava koşulları öncesinde ziyaretinizi planlarken bizimle iletişime geçiniz ya da sosyal medya iletişim kanallarımızı takip ediniz.

Ulaşım olanakları için bu linki takip edin. Servis saatleri ve detayları için bu linki takip edin.

ViaSea Tema Park, ViaSea Eğlence Meydanı, Tuzla Viaport Marina Outlet Shopping AVM’de…

ViaSea Tema Park ziyaretinizi planlarken; ViaSea Akvaryum’da eğlenebileceğinizi, Via Entertainment Aile Eğlence Merkezi’nde sinemabowling ve oyun merkezinde her yaşa uygun bir aktivite olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Dünyanın ilk 5 fonksiyonlu marina ve yaşam merkezi Viaport Marina Outlet Shopping AVM’de yemek ve alışveriş arası vermeyi unutmayın. İstanbul’un en yeni 5 çıpalı marinası Viaport Marina manzarası da birbirinden şık ve kaliteli restaurantlarda yemek yerken size eşlik edecek.

#yokboylebiryer

Düz bir kotta basamaksız olarak inşa edilmiş Viaport Marina Outlet Shopping AVM ve tüm ViaSea/Via Entertainment tesisleri engelli ve çocuk dostudur. Viaport Marina Outlet Shopping AVM evcil hayvan dostudur.

Şehir dışından gelen misafirlerimiz İstanbul’un en iyi hizmet veren otellerinden Crowne Plaza İstanbul Asia’da konaklama yapmalarını öneririz.

Grup rezervasyonları, doğum günü kutlamaları ve özel etkinlikler için lütfen e-mail atın. 

Cami Mah. Balıkçılar Sok. No:20 Tuzla / İstanbul / TÜRKİYE